Wrocławscy policjanci narażając swoje zdrowie i życie uratowali z pożaru mężczyznę - sami trafili po interwencji do szpitala

policja.pl 6 godzin temu
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław - Stare Miasto podczas służby interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie wybuchł pożar. Policjanci, mimo silnego zadymienia oraz problemów z oddychaniem jako pierwsi weszli do pomieszczenia skąd wyciągnęli mężczyznę, który nie był w stanie samodzielnie opuścić zagrożonego miejsca. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy 63-latkowi. Okazało się, iż decyzją medyków oprócz poszkodowanego, policjanci także trafili do szpitala na dalszą diagnostykę w związku z toksycznym działaniem dymu.
Idź do oryginalnego materiału