Wjechała w rowerzystę i kłamała, iż to jego wina. Monitoring pokazał prawdę

brd24.pl 6 godzin temu
51-latka uderzyła w rowerzystę, gdy ten zjeżdżał z przejazdu dla rowerów w Zielonej Górze. Próbowała przekonać policjantów, iż to nie jej wina. Po obejrzeniu nagrania z monitoringu funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu W poniedziałek...
Idź do oryginalnego materiału