Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie. Nie żyją dwie 18-latki, ich koledzy walczą o życie

natemat.pl 1 tydzień temu
Dwie 18-latki zginęły, a troje innych nastolatków zostało rannych w wypadku, do którego doszło w środę po południu w miejscowości Stężyca w województwie lubelskim. Policja przekazała wstępne ustalenia w sprawie tragedii.


Do wypadku doszło około godz. 15:00 na drodze powiatowej we wsi Stężyca w powiecie ryckim. Jak przekazali lubelscy policjanci, osobowym peugeotem podróżowało pięć osób w wieku od 16 do 18 lat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca samochodem 18-latka na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Pomimo reanimacji zginęła ona i pasażerka, również 18-latka.

Tragiczny wypadek w Stężycy na Lubelszczyźnie. Zginęły dwie 18-latki, trzy osoby ranne


Trzy kolejne osoby, które siedziały na tylnym siedzeniu, zostały ranne i trafiły do szpitala. To dwóch młodych mężczyzn i jedna młoda kobieta w wieku 16-18 lat. Policja poinformowała, iż wszystkie ofiary są mieszkańcami powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z miejsca wypadku. Widać na nim samochód, którego przód został całkowicie zniszczony.Nie wiadomo na tę chwilę, co było przyczyną tragedii. Internauci zwracają jednak uwagę w komentarzach, iż droga w tym miejscu jest wąska, a po obu stronach bardzo blisko rosną drzewa. W chwili zdarzenia w Stężycy miał padać również deszcz, więc na drodze było ślisko.

Idź do oryginalnego materiału