Tragedia w podkieleckich lasach. W gminie Morawica znaleziono ciało 46-latka

spottedalert.pl 7 godzin temu

Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej i dramatycznej walki o życie, nie udało się uratować 46-letniego mężczyzny. Do tragedii doszło we wtorek wieczorem, 23 czerwca 2026 roku, na terenie jednego z kompleksów leśnych w gminie Morawica. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. Służby ratunkowe oraz policja zostały zaalarmowane po godzinie 18:00. Zgłoszenie, które wpłynęło do dyżurnego, wskazywało, […]

Idź do oryginalnego materiału