Tajemnicze zdarzenie przy Mertki (ZDJĘCIA)

ostrow24.tv 11 miesięcy temu

Chwilę przed godziną 19 przy ulicy Mertki w Ostrowie Wielkopolskim doszło do tajemniczego zdarzenia. Na miejsce wysłano policję, straż pożarną i później karetkę.

Ze zgłoszenia wynikało, iż pomiędzy marketem Polo, a myjnią została potrącona kobieta. Na początku służby szukały miejsca zdarzenia, ponieważ nigdzie nie było ani potrąconej ani tym bardziej sprawcy.

Po chwili nawiązano kontakt z osobami, które dysponowały częściowymi informacjami. Z ich relacji wynikało, iż faktycznie doszło do potrącenia. Jeden ze świadków przyprowadził pokrzywdzoną. Ponad 60-letnia kobieta nie pamiętała tego co się wydarzyło. Nie kojarzyła czy ktoś ją potrącił czy tylko upadła.

Są to dość charakterystyczne cechy świadczące o podejrzeniu wstrząśnienia mózgu. Dlatego wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, która przyjechała na sygnałach. Kobieta samodzielnie chodziła i była w przyzwoitym kontakcie słownym.

Inny ze świadków zapamiętał, iż potrącenia dokonał peugeot w kolorze ciemnowiśniowym. Wskazano też imię domniemanego kierowcy. Trwa ustalanie jego dokładnych danych i co się wydarzyło. Świadkowie twierdzą, iż mężczyzna nie uciekł ale odjechał ponieważ potrącona nie domagała się wzywania służb.

Idź do oryginalnego materiału