Stracił nogi w wypadku. Koleje Mazowieckie kwestionują ustalenia w sprawie 17-letniego Dominika
Zdjęcie: Dominik stracił nogi pod pociągiem. Przewoźnik odpiera zarzuty
Koleje Mazowieckie nie zgadzają się z ustaleniami Urzędu Transportu Kolejowego po tragicznym wypadku, w którym 17-letni Dominik stracił obie nogi. Spółka odmówiła podpisania protokołu pokontrolnego, podważając najważniejsze zarzuty dotyczące bezpieczeństwa. Trwa postępowanie administracyjne.







![Pożar autobusu na DK 16 na wysokości Barczewa [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47171/771b0a542130b2cf3a84ba1783d7ac88.jpg)


