Śmierć 14-letniej Natalii. Policjanci trafią na ławę oskarżonych

rmf24.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: /Art Service /PAP


Do sądu trafił akt oskarżenia w głośnej sprawie śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa (woj. małopolskie). Przed sądem staną trzej policjanci. Mają odpowiedzieć za niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.
Idź do oryginalnego materiału