Śmierć 14-letniej Natalii. Policjanci trafią na ławę oskarżonych
rmf24.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: /Art Service /PAP
Do sądu trafił akt oskarżenia w głośnej sprawie śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa (woj. małopolskie). Przed sądem staną trzej policjanci. Mają odpowiedzieć za niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.
Powiązane
Karambol sześciu pojazdów na remontowanej S19. Objazdy
54 minut temu
Nieletni doprowadził do wypadku. W akcji śmigłowiec LPR
1 godzina temu
Karambol w Jasionce. S19 zablokowana
1 godzina temu
Polecane
Przedłużenie prac na skrzyżowaniach ulicy Sienkiewicza
1 godzina temu












