Smartfon, alarm o wypadku na obwodnicy i służby na pomoc

rawicz24.pl 3 dni temu

Zgłoszenie wypadku na DK36

Rawiccy policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego otrzymali zgłoszenie o godz. 17.48. Nie pochodziło od osoby. Iphone wysłał komunikat o wypadku na północnej obwodnicy Rawicza w pobliżu skrzyżowania z łącznicą S5. To tam udały się służby. Nie zastały jednak żadnego pojazdu ani telefonu. Ruch odbywał się bez zakłóceń.

- Działania zastępów JRG polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i jego sprawdzeniu. Nie stwierdzono żadnego zagrożenia - mówi mł. kpt. Rafał Spychalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu.

Próby kontaktu z telefonem, z którego został wysłany sygnał alarmowy, były nieskuteczne. Alarm został zakwalifikowany jako fałszywy. Na tym działania dwóch zastępów straży pożarnej, patrolu policji i zespołu ratownictwa medycznego zakończyły się.

https://rawicz24.pl/wiadomosci/lato-upal-i-smiertelne-zagrozenie-dlaczego-cichy-zabojca-wraca-do-mieszkan/YiOrdoYUxZuyG48BXF36
Idź do oryginalnego materiału