Zgłoszenie wypadku na DK36
Rawiccy policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego otrzymali zgłoszenie o godz. 17.48. Nie pochodziło od osoby. Iphone wysłał komunikat o wypadku na północnej obwodnicy Rawicza w pobliżu skrzyżowania z łącznicą S5. To tam udały się służby. Nie zastały jednak żadnego pojazdu ani telefonu. Ruch odbywał się bez zakłóceń.
- Działania zastępów JRG polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i jego sprawdzeniu. Nie stwierdzono żadnego zagrożenia - mówi mł. kpt. Rafał Spychalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu.
Próby kontaktu z telefonem, z którego został wysłany sygnał alarmowy, były nieskuteczne. Alarm został zakwalifikowany jako fałszywy. Na tym działania dwóch zastępów straży pożarnej, patrolu policji i zespołu ratownictwa medycznego zakończyły się.
https://rawicz24.pl/wiadomosci/lato-upal-i-smiertelne-zagrozenie-dlaczego-cichy-zabojca-wraca-do-mieszkan/YiOrdoYUxZuyG48BXF36





![Kolizja motocykla z autem dostawcy fast foodów na al. Jana Pawła II w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/whatsapp_image_2026-06-28_at_183758.jpeg)


