Słono zapłacił za brawurę. Prawo jazdy miał tylko pół roku [WIDEO]

radio.lublin.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Słono zapłacił za brawurę. Prawo jazdy miał tylko pół roku [WIDEO]


Raptem pół roku cieszył się prawem jazdy 19-latek z gminy Wohyń. Młody mężczyzna za styl jazdy w mieście otrzymał 31 punktów karnych oraz 2,5 tysiąca złotych mandatu.

Został ukarany na podstawie zapisu z kamerki innego samochodu oraz monitoringu miejskiego. Wynikało z nich, iż kierując Hyundaiem wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu. W dodatku, przekroczył podwójną linię ciągłą oraz przejechał przez powierzchnię wyłączoną z ruchu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, aby je odzyskać musi ponownie odbyć pełny kurs w szkole jazdy oraz przystąpić do państwowego egzaminu.

EwKa / opr. AKos

Fot. KPP Radzyń Podlaski

Idź do oryginalnego materiału