Raptem pół roku cieszył się prawem jazdy 19-latek z gminy Wohyń. Młody mężczyzna za styl jazdy w mieście otrzymał 31 punktów karnych oraz 2,5 tysiąca złotych mandatu.
Został ukarany na podstawie zapisu z kamerki innego samochodu oraz monitoringu miejskiego. Wynikało z nich, iż kierując Hyundaiem wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu. W dodatku, przekroczył podwójną linię ciągłą oraz przejechał przez powierzchnię wyłączoną z ruchu.
Mężczyzna stracił prawo jazdy, aby je odzyskać musi ponownie odbyć pełny kurs w szkole jazdy oraz przystąpić do państwowego egzaminu.
EwKa / opr. AKos
Fot. KPP Radzyń Podlaski

![[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek i autobusu w centrum. Jeden z samochodów dachował](https://img.bielsko.info/ib/1c39b5b4c56d93ca62ef2f0658a8b4db/7/2026/06/zderzenie_trzech_pojazdow_na_ul_3_maja_w_bielsku_bialej_27_06_2026_9757.jpeg)









