Samochód zderzył się z łosiem. Dwie osoby w szpitalu!

mylomza.pl 3 dni temu
Niebezpieczny wypadek na drodze S61 przed węzłem Boguszyce. W czwartek (25 czerwca) w nocy samochód osobowy zderzył się z łosiem. Do szpitala trafiły dwie osoby jadące autem. Zwierzę nie przeżyło zderzenia. Nocny wypadek na drodze S61. W czwartek (25 czerwca) w nocy, przed węzłem Boguszyce, samochód osobowy zderzył się z młodym łosiem , a następnie wypadł z drogi na drogę serwisową. Informacje przekazała nam Komenda Miejska PSP w Łomży. W aucie jechały dwie osoby dorosłe. Po udzieleniu pomocy medycznej przez zespoły ratownictwa medycznego, obie zostały przetransportowane do szpitala.

W akcji brali udział policjanci, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz strażacy z OSP Konarzyce, a także Jednostka Ratunkowo-Gaśnicza z Łomży. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz usunięciu zagrożeń na miejscu zdarzenia.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg o wzmożoną czujność i rozwagę, zwłaszcza w rejonach dróg biegnących przez odcinki leśne. Kolizja z dzikiem, jeleniem czy sarną może zakończyć się tragicznie. Kierowca musi być zawsze przygotowany na ewentualne
Idź do oryginalnego materiału