Samochód wjechał na chodnik i potrącił kobietę

codziennypoznan.pl 2 tygodni temu

Według relacji świadków, samochód kierowany przez 30-letnią kobietę nagle zjechał z jezdni na chodnik, gdzie uderzył w idącą nim 45-letnią kobietę. Następnie pojazd nie zatrzymał się, ale kontynuował ruch, uderzając w bariery ochronne, a potem w inny, poruszający się obok samochód oraz dwa zaparkowane pojazdy.

Interwencja służb ratunkowych

Na miejsce wypadku gwałtownie przybyły służby ratunkowe, które udzieliły pierwszej pomocy poszkodowanym. Obie kobiety – zarówno piesza, jak i kierująca pojazdem – zostały przetransportowane do szpitala. Stan ich zdrowia nie został jeszcze dokładnie określony.

Śledztwo w toku

Policja rozpoczęła śledztwo w celu ustalenia przyczyn wypadku. Funkcjonariusze zbierają zeznania świadków oraz analizują dowody z miejsca zdarzenia, aby dokładnie odtworzyć przebieg wydarzeń.

Apel do świadków

Policja apeluje do wszystkich, którzy byli świadkami wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w śledztwie, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu. Każda informacja może okazać się cenna w wyjaśnieniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Bezpieczeństwo na drogach

Wypadek na ulicy Kolejowej w Gostyniu jest przypomnieniem o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach. Zarówno kierowcy, jak i piesi powinni zawsze być czujni i przestrzegać przepisów ruchu drogowego, aby uniknąć takich tragicznych sytuacji.

Idź do oryginalnego materiału