W środę, 24 czerwca, około godziny 8:00, na drodze w miejscowości Gołąbki doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki Suzuki, na łuku jezdni, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo.
Szybka reakcja służb
Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz strażaków z Trzemeszna i Gniezna. Jak się okazało, pojazdem podróżowała tylko kierująca. Kobieta była przytomna i o własnych siłach opuściła rozbity samochód. Mimo iż nie odniosła widocznych obrażeń, ratownicy medyczni podjęli decyzję o przewiezieniu jej do szpitala na specjalistyczne badania.
Utrudnienia w ruchu
W czasie trwania akcji ratunkowej i czynności policyjnych droga w Gołąbkach była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali ruch na objazdy. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń, a kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.









![Kolizja motocykla z autem dostawcy fast foodów na al. Jana Pawła II w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/whatsapp_image_2026-06-28_at_183758.jpeg)

