Pracownicy norweskiej organizacji nie żyją. Zginęli w rosyjskim ataku

mojanorwegia.pl 3 godzin temu
Dwóch minerów zginęło w rosyjskim ataku na projekt rozminowywania prowadzony dla Norweskiej Pomocy Ludowej (Norsk Folkehjelp) w Ukrainie. Do ataku doszło w Novopetrivce, poza miastem Krzywy Róg. Kilka osób zostało rannych i trafiło do szpitala.
Idź do oryginalnego materiału