W środę, 24 czerwca, kilka minut przed godziną 9:00, na skrzyżowaniu ulicy Roosevelta i Słowackiego w Gnieźnie doszło do potrącenia rowerzystki. Kobieta przejeżdżała przez przejście dla pieszych, gdy została uderzona przez samochód marki Jeep, który wyjeżdżał z ulicy Słowackiego w kierunku Roosevelta. W wyniku zderzenia poszkodowana odniosła obrażenia. Została przewieziona do szpitala.
Karetka z Pobiedzisk
Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń w regionie tego samego dnia, do zdarzenia skierowano najbliższą dostępną karetkę – z Pobiedzisk. Zespół ratownictwa medycznego dotarł na miejsce po kilkudziesięciu minutach i udzielił pomocy poszkodowanej, która trafiła do szpitala.
Policja wyjaśnia okoliczności
Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i przebiegu wypadku. Na razie nie wiadomo, czy kierowca Jeepa udzielił pierwszeństwa rowerzystce, czy też to ona popełniła błąd. Śledztwo w tej sprawie jest na wczesnym etapie.








![Kolizja motocykla z autem dostawcy fast foodów na al. Jana Pawła II w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/whatsapp_image_2026-06-28_at_183758.jpeg)

