Na drodze ekspresowej S7 doszło w czwartek 11 września do wyjątkowej sytuacji. Funkcjonariusze z Pruszcza Gdańskiego asystowali przy porodzie kobiety, która w trakcie podróży zaczęła rodzić. Mama i jej nowo narodzony synek są zdrowi. Trzy fakty: Poród w aucie na trasie szybkiego ruchu Wczoraj, 11 września około południa, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim odebrał zgłoszenie o kobiecie w nagłym porodzie. Kierująca samochodem mieszkanka gminy Cedry Wielkie zdążyła zatrzymać pojazd i zjechać na pobocze drogi S7. Na miejsce natychmiast skierowano patrol prewencji. Funkcjonariusze dotarli tam równocześnie z karetką pogotowia. W samochodzie był już ojciec dziecka, który towarzyszył rodzącej w
Poród na S7. Policjanci pomagali rodzącej kobiecie
wbijamszpile.pl 9 miesięcy temu
Powiązane
Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki
1 godzina temu
Zderzenie ciężarówki z busem. Węgiel wysypał się na drogę
1 godzina temu
Polecane
Uwaga! Zamknięta droga!
23 minut temu
Zimny czy ciepły prysznic w upał? Eksperci mówią jasno
38 minut temu
Najmniejszy Lew na testach w miejskiej dżungli
59 minut temu






![Wypadek motocyklisty niedaleko Ostrołęki. Na jaw wyszła jego przeszłość [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/czarnia_wypadek.png)








