Ponad 2,5 promila i weekendowa przejażdżka. Pijany kierowca hondy zatrzymany w Ostrowcu

spottedalert.pl 2 godzin temu

Nietrzeźwy kierowca to niewątpliwie śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. W sobotę policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali 39-letniego kierowcę pojazdu marki Honda, który miał w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie on przed sądem. W sobotę około godziny 20 na ulicy Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim policjanci z miejscowej […]

Idź do oryginalnego materiału