Policjanci nie wierzyli w odczyt. Tyle jechał 16-latek przez miasto. Hulajnogą!

eostroleka.pl 4 godzin temu
Policjanci z ostrołęckiej drogówki zatrzymali nastolatka, który zmodyfikowaną hulajnogą elektryczną pędził środkiem jezdni z prędkością 63 km/h. 16-latek nie miał wymaganych uprawnień. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Idź do oryginalnego materiału