W sobotni wieczór mieliśmy pierwszy, większy atak zimy w tym sezonie. Drogi na terenie południowej Wielkopolski nie zawsze były przyczepne.
Pługosolarki w pierwszej kolejności poprawiały nawierzchnię na głównych drogach. Jedna z nich wjechała do rowu na obwodnicy Pleszewa.
Kiedy strażacy dojechali na miejsce, wewnątrz kabiny znajdował się kierowca. Ewakuowali go i przekazali załodze karetki pogotowia ratunkowego. Możliwe, iż kierowca zasłabł.





POLECANE NEWSY

![Dwie osoby ranne po zderzeniu motocykla z Audi w Goworówku [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/wypadek_goworowek.png)








