Pijani rodzice w pociągu do Świnoujścia. Jechali z trójką dzieci

twojeradio.fm 6 godzin temu
To miała być zwykła podróż pociągiem przez pół Polski. Skończyło się interwencją Straży Ochrony Kolei, policji, przewiezieniem rodziców do izby wytrzeźwień i przekazaniem dzieci pod opiekę służb. Wszystko rozegrało się w składzie PKP Intercity relacji Suwałki–Świnoujście.
Idź do oryginalnego materiału