Osobówka pod naczepą. Poważny wypadek na A1

remiza.com.pl 1 dzień temu

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na śląskim odcinku autostrady A1.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości miejscowości Dobieszowice w powiecie będzińskim, na nitce w kierunku Łodzi.

Brały w nim udział trzy pojazdy. Z nieznanych przyczyn kierujący samochodem dostawczym uderzył w tył samochodu osobowego. W wyniku uderzenia osobówka niemal w całości znalazła się pod naczepą. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Przyczyny zdarzenia ustala policja.

foto. policja

Idź do oryginalnego materiału