Oferta pracy: KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

pgkimkrotoszyn.pl 3 miesięcy temu

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
Kierowca Samochodu Ciężarowego

INFORMACJE OGÓLNE:

- wymiar etatu – pełny wymiar czasu pracy
- miejsce w strukturze organizacyjnej: PGKIM Spółka z o.o.
- termin składania do 26.07.2024 r.

OPIS STANOWISKA:

- prowadzenie samochodu ciężarowego typu „śmieciarka”
- prowadzanie pojazdów służbowych tj: ciągniki z przyczepą, ciągnik z zamiatarką, ciągnik z kosiarką bijakową
-wykonywanie prac związanych z koszeniem poboczy i rowów przydrożnych
- zapewnienie ładu i porządku w obrębie swojego stanowiska pracy
-przestrzeganie przepisów p.poż i bhp zgodnie z instrukcjami oraz innych przepisów dotyczących eksploatacji urządzeń
- utrzymanie stałego kontaktu ze swoim przełożonym
- dbałość o powierzone mienie
- dbałość o należyte zabezpieczenie dokumentów zawierających dane osobowe
- wykonywanie innych zadań związanych z działalnością Spółki wynikających z bieżących potrzeb

WYMAGANIA:

- wykształcenie zawodowe lub średnie
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie
- posiadanie uprawnień związanych z kierowaniem pojazdów pow. 3,5T (świadectwo kwalifikacji zawodowej , karta kierowcy)
- dokładność, rzetelność , dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. C, E, T
- obsługa wózków podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- kooperacja z profesjonalnym zespołem ludzi
- możliwości rozwoju zawodowego
- kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne

WYMAGANE DOKUMENTY:

Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- CV i list motywacyjny,
- kopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
- Klauzula informacyjna RODO,

Wymagane dokumenty proszę przesyłać na adres mailowy: [email protected] lub złożyć bezpośrednio w siedzibie Przedsiębiorstwa z adnotacją „Kierowca samochodu ciężarowego”

Idź do oryginalnego materiału