W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, na ul. Krausa w Bielsku-Białej doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym ucierpiało dwóch 14-letnich chłopców. Nastolatkowie wjechali na hulajnodze tuż przed samochód osobowy 45-letniej kobiety nie dając jej szansy na uniknięcie zderzenia.
Nastolatkowie poruszali się razem na jednej hulajnodze, co samo w sobie jest niebezpiecznym i niedozwolonym pomysłem. Wyjeżdżając z bocznej ulicy, wjechali tuż przed maskę samochodu osobowego marki Skoda, prowadzonego przez 45-letnią kobietę. Kierująca nie miała najmniejszych szans na reakcję.
W wyniku kolizji hulajnoga przewróciła się, a chłopcy doznali obrażeń. Kierujący, który co prawda miał na sobie kask ochronny, odniósł jednak najpoważniejsze urazy i złamał oba nadgarstki. Jego rówieśnik, jadący bez kasku, również wymagał pomocy medycznej. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu, zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy.







![Pożar autobusu na DK 16 na wysokości Barczewa [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47171/771b0a542130b2cf3a84ba1783d7ac88.jpg)


