Miał 3 promile i rozbił auto o przydrożny krzyż

prostozopolskiego.pl 2 godzin temu

Miniony weekend na drogach powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego po raz kolejny pokazał, jak ogromnym zagrożeniem są nietrzeźwi kierowcy.

Idź do oryginalnego materiału