Miniony weekend na drogach powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego po raz kolejny pokazał, jak ogromnym zagrożeniem są nietrzeźwi kierowcy.
Miał 3 promile i rozbił auto o przydrożny krzyż
prostozopolskiego.pl 2 godzin temu
Powiązane
Wypadek w Poznaniu. Zderzenie tramwaju z autokarem
1 godzina temu
24-letni Kolumbijczyk uderzył w ogrodzenie posesji
1 godzina temu
Powiat wieruszowski: ucieczka z kolizji na trasie S8
1 godzina temu
Polecane
Zderzenie autobusu z tramwajem w Poznaniu. Są ranni
28 minut temu
Niebezpieczne zjawisko w Europie. Eksperci biją na alarm
43 minut temu










