Groźne zdarzenie pod Azetem. Zderzyły się Mercedes i Skoda. 26 czerwca przed godziną 23.00 na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Grota-Roweckiego w Tychach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów: Mercedesa i Skody.
W trakcie działań ratunkowych ruch na skrzyżowaniu odbywał się z utrudnieniami. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów oraz relacji uczestników wynika, iż do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca Skody, jadąc al. Niepodległości od strony Urzędu Miasta Tychy, wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Grota-Roweckiego i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Mercedesa, który jechał w kierunku trasy DK1.
Uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń skutkujących koniecznością hospitalizacji. Działania służb ratunkowych na miejscu trwały blisko dwie godziny. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową.
Policjanci z Tychów prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie. O sprawie pierwszy informował portal 112Tychy.pl.
(red.)

![[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek i autobusu w centrum. Jeden z samochodów dachował](https://img.bielsko.info/ib/1c39b5b4c56d93ca62ef2f0658a8b4db/7/2026/06/zderzenie_trzech_pojazdow_na_ul_3_maja_w_bielsku_bialej_27_06_2026_9757.jpeg)









