W czwartek, 25 czerwca około godziny 14.00, na ulicy Kolejowej w Radomsku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i autokaru.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 35-letni kierujący samochodem marki Renault z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z jezdni, a następnie uderzył w nieuruchomiony autokar.
W chwili zdarzenia w autokarze znajdował się wyłącznie kierowca, który nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący Renault doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala na dalsze badania oraz obserwację.
Podczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, iż 35-latek posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W związku z tym mężczyzna będzie musiał liczyć się z konsekwencjami prawnymi.
Dodatkowo w szpitalu od kierowcy została pobrana krew do badań. Ich wyniki pozwolą ustalić, czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Okoliczności oraz dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśnia w tej chwili policja.








![Kolizja motocykla z autem dostawcy fast foodów na al. Jana Pawła II w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/whatsapp_image_2026-06-28_at_183758.jpeg)

