Cztery osoby ranne w wypadku pod Lublinem. Za kierownicą 16-latek

remiza.com.pl 1 dzień temu

Cztery młode osoby trafiły do szpitala, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Dys pod Lublinem.

Jak informuje lubelska policja, około godziny trzeciej nad ranem kierujący samochodem osobowym marki Ford na łuku stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył najpierw w drzewo, a następnie w ogrodzenie. Na koniec auto dachowało.

Pojazdem podróżowały cztery osoby w wieku 16-17 lat. Wszyscy trafili do szpitala.

Kierujący pojazdem znajduje się w stanie zagrażającym życiu. Jeden z pasażerów z licznymi złamaniami całego ciała znajduje się w stanie ciężkim. Pozostała dwójka pasażerów odniosła mniej poważne obrażenia – informuje policja. Pasażerowie byli pijani, natomiast stan kierującego nie pozwolił na badanie.

Czynności w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają również w jaki sposób 16-letni kierowca wszedł w posiadanie pojazdu.

Foto. policja

Idź do oryginalnego materiału