Ciężarówka wypadła z drogi. Kierowca trafił do szpitala

radiokielce.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Ciężarówka wypadła z drogi. Kierowca trafił do szpitala


Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło we wtorek (23 czerwca) tuż po godzinie 10.00 w Zgórsku w gminie Nowiny. Na drodze wojewódzkiej 762 ciężarówka wypadła z drogi.

Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach informuje, iż do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Chęcin.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 42-letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo na skutek niezachowania należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył samochodu dostawczego marki Mitsubishi. Za jego kierownicą jechał 53-letni mężczyzna – relacjonuje.

Kierowca pojazdu dostawczego trafił do szpitala.

Zablokowany jest prawy pas drogi wojewódzkiej w kierunku Chęcin.

Idź do oryginalnego materiału