Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie - kobieta straciła prawo jazdy za najechanie na rowerzystę

policja.pl 5 godzin temu
Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującej samochodem, która potrąciła rowerzystę, gdy ten zjeżdżał z przejazdu dla rowerów. Na szczęście nie odniósł on żadnych obrażeń. 51-letnia kierująca próbowała przekonać policjantów, iż to nie jej wina, ale wszelkie wątpliwości rozwiało nagranie incydentu zarejestrowane przez kamery monitorujące miasto. Kobieta straciła prawo jazdy.
Idź do oryginalnego materiału