Bus i ciężarówka w rowie [ZDJĘCIA]

lubiehrubie.pl 1 miesiąc temu

Kierowca dostawczego Volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu, a jadący z przeciwka ciężarową Scanią, chcąc uniknąć zderzenia, wjechał do rowu.

Do wypadku doszło we wtorek, około godz. 22, na drodze S12 z Puław do Radomia.

– Jak ustalili policjanci, kierujący dostawczym Volkswagenem, jadąc od strony Puław, na wysokości Kajetanowa zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym od strony Radomia jechała ciężarówka marki Scania. Kierujący obydwoma pojazdami, chcąc uniknąć zderzenia zjechali na pobocze, tracąc panowanie nad pojazdami.

Czytaj: Plan się nie powiódł, bo… utknęli w błocie [ZDJĘCIA]

W efekcie obydwa samochody wylądowały w rowie. Do szpitala trafił pasażer z Volkswagena. Kierujący tym pojazdem, 32-latek z Lublina był trzeźwy, doznał ogólnych potłuczeń ciała. Trzeźwy był również drugi kierowca, 36-letni mieszkaniec województwa wilekopolskiego. On również nie doznał obrażeń – relacjonuje komisarz Ewa Rejn-Kozak z KMP w Puławach.

Przez kilka godzin w miejscu zdarzenia trwały utrudnienia, związane z koniecznością wyciągnięcia z rowu ciężarówki oraz uprzątnięcia fragmentów rozbitych pojazdów. W tym czasie ruchem pojazdów kierowali policjanci.

Zobacz też:

Zderzenie trzech aut. Pięć osób rannych [ZDJĘCIA]źródło i fot. KMP w Puławach


Idź do oryginalnego materiału