"Ale urwał!". Nieostrożne cofanie spowodowało kolizję z udziałem 8 samochodów

brzeg24.pl 1 rok temu

Jak bardzo kosztowna może być chwila nieuwagi, przekonał się 44-letni kierowca dostawczego renault. Mężczyzna za nieostrożne cofanie otrzymał mandat w wysokości 3 tys. złotych, a dodatkowo na jego konto trafiło 10 pkt karnych. Sęk w tym, iż manewr kierowcy doprowadził do uszkodzenia aż 7 innych pojazdów.


Do zdarzenia doszło wczoraj (6.02) około godz. 20:50 na ul. Ofiar Katynia. O okolicznościach niecodziennej kolizji mówi nam asp. Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy:

  • „Kierujący renault nie zachował ostrożności podczas manewru cofania i uderzył w jadący ul. Ofiar Katynia samochód marki Opel. W następstwie tego, kierujący oplem uderzył w jadącego z naprzeciwka mercedesa, z kolei kierowca mercedesa wjechał w zaparkowane wzdłuż drogi samochody, uszkadzając wg kolejności: BMW, audi, mercedesa, mazdę i VW” – wyjaśnia nam Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała, a uszkodzenia w większości pojazdów nie są znaczne. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Idź do oryginalnego materiału