22-latek stracił prawo jazdy. Pędził przez miasto ponad 100 km/h

ino.online 3 dni temu
Zdjęcie: | fot. KPP Mogilno


Policjanci z mogileńskiej drogówki zatrzymali kierowcę w Strzelnie, który rażąco przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące.
Idź do oryginalnego materiału