22-latek stracił prawo jazdy. Pędził przez miasto ponad 100 km/h
ino.online 3 dni temu
Zdjęcie: | fot. KPP Mogilno
Policjanci z mogileńskiej drogówki zatrzymali kierowcę w Strzelnie, który rażąco przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące.
Powiązane
Zderzenie czterech samochodów, są ranni
2 godzin temu
Samolot rozbił się chwilę po starcie. 11 osób nie żyje
3 godzin temu
Podwójne zabójstwo w dzielnicy Dunning
3 godzin temu
Polecane
Problemy z prądem w centrum Łodzi. Wszystko przez upał
26 minut temu









![Niebezpieczna hopka na S17. Droga do Warszawy zamknięta do odwołania [OBJAZD]](https://cdn.spottedlublin.pl/media/2026/06/Messenger_creation_A99849BD-C0DF-4DE0-ACF7-DAFAE1518068-b092aa3fb811.jpeg)

![Kolizja motocykla z autem dostawcy fast foodów na al. Jana Pawła II w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/whatsapp_image_2026-06-28_at_183758.jpeg)