16-latek prowadził, pasażerowie byli pijani. Nocny wypadek pod Lublinem

rmf24.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: /KMP Lublin /Policja


Czworo młodych ludzi trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło nad ranem w miejscowości Dys na Lubelszczyźnie. Za kierownicą auta osobowego, które zakończyło jazdę na dachu, siedział 16-latek.
Idź do oryginalnego materiału